שיטת TOBEFIT - TOBEFIT

עשוי לעניין אותך בנוסף :

שיטת TOBEFIT

Financial Analyst

השיטה המוכחת כמוצלחת ביותר בזכות מהפך אישי שעברה עדי, מייסדת השיטה, בחייה וזאת בשילוב תכנית האימונים שפיצחה יחד עם תזונה מותאמת אישית. בעקבות זאת שינתה את חייהן של מאות מתאמנות והביאה אותן להשלמה, ביטחון עצמי ואורח חיים בריא ומאוזן.

שיטת האימון בעולם הכושר המעניקה תוצאות מקסימאליות במינימום זמן, וזאת תוך כדי שילוב עולם הפילאטיס לבין עולם האימונים הפונקציונאלים.

איך זה בעצם תורם?

פילאטיס הוא שיטת אימון אשר מחזקת את שרירי הליבה, יציבות, שרירים פנימיים, רצפת אגן, חיזוק הגב, גמישות והארכת השרירים, מסייע לחיטוב הגוף והפגת כאבים כרוניים.

פונקציונאלי הוא אימון תוך שימוש בקבוצות שרירים רבות יחד באותה פעולה, מגביר מאמץ גופני של השרירים, מאיץ שריפת שומן ואנרגיה, גם בזמן מנוחה לאחר האימון. שיפור בגמישות, שיווי משקל, יכולת אירובית, שיפור כוח וכוח מתפרץ, מחזק את הגוף, בונה שריר ומחטב.
אימון השם דגש על כיווץ השרירים.

השילוב בין הארכה לכיווץ, בין שני הניגודים, מביא את הגוף לקצה(בקטע טוב) בו זמנית, וכך מביא לתוצאות טובות יותר בזמן קצר יותר.

השיטה מביאה תוצאות מופלאות, ולכן בעייננו זו הדרך הטובה ביותר לשמור על כושר, להתפתח ולהתחזק, וכמובן לעצב את הגוף בצורה היפה ביותר.

עשוי גם לעניין אותך: